Čia rasti artėjančius susitikimus ar jų įrašus internetu, patogiai kaip niekad. Žinau, kad ne visada su mažyliu pavyksta nuvykti ten, kur labai norisi, o klausimai ir noras psibūti kviečia. Tai erdvė, kur susitiksime pokalbiams, klausimams, diskusijoms, pasiplepėjimui ir dar kam nors, kai negalėsime padaryti to gyvai.


Mažylių emocinė sveikata

Emocinio intelekto lavinimas padeda užtikrinti sėkmę ir gerovę, ir geriausių rezulttų pasiekiame, kai šis darbas prasideda jau nuo mažų dienų.

Nesvarbu suvokiame tai ar ne, bet mes nuolat mokome savo vaiką santykio su jausmais. Tai, kaip mes kaip tėvai reaguojame į savo vaiko jausmus, formuoja jo santykį su jo paties ir kitų jausmais. Toks santykis išliks visą gyvenimą. Ir tai įtakoja, kokia asmenybe jis užaugs. Savimi pasitikinčia, užtikrinta, gebančia priimti sprendimus, drąsiai sutinkančia iššūkius, mezgančia harmoningus santykius ir t.t.

🌟Kodėl reikia lavinti jausmus?🌟

Daugelis tėvų, į savo, kaip mokytojo pareigas žiūri labai rimtai. Mes mokome vaikus spalvų. Valytis dantis. Aiškiname, kas jiems yra gera ir kas bloga. Bet kartais užmirštame svarbiausią pamoką - tai santykius su jausmais. Jei mes žinome ką daryti užklupus nerimui, pykčiui ar nusivylimui mums daug paprasčiau spręsti gyvenimiškas situacijas, nebelieka baimės suklysti, tad tai yra tiesiausias kelias į laimės, džiaugsmo ir pasitenkinimo gyvenimu jausmą.

Kalbėsimės, analizuosime, dalinsimės patirtimi pačiais svarbiausiais klausimais:

🌵Kodėl tai svarbu nuo pirmųjų dienų?
🌵Kas yra emocijos ir jausmai?
🌵Pagrindinės kūdikių emocijos.
🌵Kas svarbiausia kūdikiui.
🌵Kokią reikšmę emocijų pažinimas turi vaiko gyvenime?
🌵Mokymasis jausti jausmus ir emocijas.
🌵Kaip neigiami jausmai įtakoja fizinę sveikatą.
🌵Mamos emocijos ir jų įtaka.
🌵Ką aš jaučiu, ir ką su tuo daryti?
🌵Laikas Tavo klausimams!

-------------------

DATA: 2020-05-13, 16.00-17:30 val.
KAINA: prisijungimas prie transliacijos- 15 eur., jei šiuo metu tiek negali, tada, kiek gali ;)
KUR: Užsiregistravusiems ir sumokėjusiems dalyvio mokestį bus atsiųstas prisijungimas prie seminaro seminaro dieną (arba dieną prieš seminarą)

REGISTRACIJA BŪTINA: mesmamos@gmail.com

MOKĖJIMO DUOMENYS: bus atsiųsti patvirtinus registraciją.
Mamystės spalvos su Dula Virginija

Susitikime pokalbiui, kaip gimęs mažylis pažadina mus kitokiam gyvenimui. Pilnam, įkvepiančiam ir kartais visai netikėtam. Kaip mamystės spalvos dažnai pasikeičia, kai iki vaikelio mes turėjome vienokį ar kitokį įsivaizdavimą, kaip viskas bus ar turėtų būti, bet susitikus su realybe viskas apsverčia aukštym kojom. 

Aš ir su trečiaja dukra turėjau įsivaizdavimą, kaip norėčiau, kad būtų, o buvo kaip buvo, yra kaip yra, ir kaip su visa tuo lengviau susigyventi, kaip išbūti, kaip ir ką pasirinkti, kad būtų lengviau, šviesiau, skaidriau mamystėje kalbėsimės su nuostabia Dula Virginija. Trijų berniukų mamą, kuri mamystės įkvėpta kardinaliai pakeitė savo gyvenimo kryptį ir dabar savo patirtimi ir žiniomis dalinasi su būsimoms ir jau esamoms mamoms. 


DATA: 2020-05-26, 16.00-17:30 val.
KAINA: šiuo metu tiek, kokią vertę pajusi sau!
KUR: Užsiregistravusiems ir sumokėjusiems dalyvio mokestį bus atsiųstas prisijungimas prie seminaro seminaro dieną (arba dieną prieš seminarą)

REGISTRACIJA BŪTINA: mesmamos@gmail.com

MOKĖJIMO DUOMENYS: bus atsiųsti patvirtinus registraciją.

 .