Emocinio intelekto lavinimas padeda užtikrinti sėkmę ir gerovę, ir geriausių rezulttų pasiekiame, kai šis darbas prasideda jau nuo mažų dienų.

Nesvarbu suvokiame tai ar ne, bet mes nuolat mokome savo vaiką santykio su jausmais. Tai, kaip mes kaip tėvai reaguojame į savo vaiko jausmus, formuoja jo santykį su jo paties ir kitų jausmais. Toks santykis išliks visą gyvenimą. Ir tai įtakoja, kokia asmenybe jis užaugs. Savimi pasitikinčia, užtikrinta, gebančia priimti sprendimus, drąsiai sutinkančia iššūkius, mezgančia harmoningus santykius ir t.t.

🌟Kodėl reikia lavinti jausmus?🌟

Daugelis tėvų, į savo, kaip mokytojo pareigas žiūri labai rimtai. Mes mokome vaikus spalvų. Valytis dantis. Aiškiname, kas jiems yra gera ir kas bloga. Bet kartais užmirštame svarbiausią pamoką - tai santykius su jausmais. Jei mes žinome ką daryti užklupus nerimui, pykčiui ar nusivylimui mums daug paprasčiau spręsti gyvenimiškas situacijas, nebelieka baimės suklysti, tad tai yra tiesiausias kelias į laimės, džiaugsmo ir pasitenkinimo gyvenimu jausmą.

Kalbėsimės, analizuosime, dalinsimės patirtimi pačiais svarbiausiais klausimais:

🌵Kodėl tai svarbu nuo pirmųjų dienų?
🌵Kas yra emocijos ir jausmai?
🌵Pagrindinės kūdikių emocijos.
🌵Kas svarbiausia kūdikiui.
🌵Kokią reikšmę emocijų pažinimas turi vaiko gyvenime?
🌵Mokymasis jausti jausmus ir emocijas.
🌵Kaip neigiami jausmai įtakoja fizinę sveikatą.
🌵Mamos emocijos ir jų įtaka.
🌵Ką aš jaučiu, ir ką su tuo daryti?
🌵Laikas Tavo klausimams!

-------------------

DATA: 2020-05-13, 16.00-17:30 val.
KAINA: prisijungimas prie įvykusios transliacijos- 10 eur.
MOKĖJIMO DUOMENYS: mesmamos@gmail.com


 .